Elektroent elektronik ürün geliştiricilerini buluşturmak üzerine kurulmuş bir e-ticaret ve servis platformudur. Barfas AutoID firmamızla yerli üretimi artırmak ve ülkemiz mühendisleri ile yüksek katma değerli elektronik IOT cihazlar üretmek amacıyla 7 sene önce faaliyetlere başladık.

 

Bu yolculuğumuzda komponent, modül veya elektronik hizmetleri yurt içinde bulmak konusunda pek çok engellerle karşılaştık. Yıllar geçtikçe, biriken tecrübe ve engelleri aşma gücü sayesinde, istedik ki ülkemiz adına geliştirme yapan her mühendis bulamadığı profesyonel elektronik komponentleri ve dizgi hizmetlerini kolayca bulabilsin.

 

İlk LED'ini yakmaktan yapay zeka algoritmalarına varana kadar her geliştiricinin yolculuğunu bir nebze olsun kolaylaştırabilirsek ne mutlu bize.

 

Firmamız bünyesindeki profesyonel ekip ve Çin'de bulunan ofisimizle web sitemizde gördüğünüz her ürün ve hizmetten daha fazlasıyla yanınızdayız. Projenizin elektronik üretim kısmını bize bırakarak arka plandaki zorlu süreçlerden kurtulup kaliteli güvenilir donanımlar elde edebilir ve gönül rahatlığı ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

 

 

…. Her türlü soru, fikir veya talebinizi memnuniyetle bekliyoruz

 

 

Birlikte Üretelim!!!

 

elektroent.com

 

 

""Profesyonel Elektronik & Komponent Çözümleri