Make IoT Easy
Türkçe
English
Türkçe
Teklif Al
Kurumsal Grup Şirketlerimiz

Grup Şirketlerimiz

Elektroent

 1. Elektroent Otomatik Tanımlama Sistemleri’nin temelini 2012 yılında attık. Türkiye’de RFID başta olmak üzere takip otomasyonu teknolojilerinin yaygınlaşması, tanınması, projelendirilmesi ve eğitimi konularında önemli başarılar elde ettik.

 1. Kazanılan bu bilgi ve tecrübe sayesinde, 2015 yılında Elektroent Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti. firma adıyla; üretim sevkiyat takibi, stok takibi, geçiş kontrol, personel devam kontrol, otomatik nesne tanımlama, görüntü işleme alanlarında donanım çözümleri üretmeye başladık.

 1. Dijitalleşmenin öneminin her geçen gün daha da arttığı ve endüstri 4.0 standartlarının yaygınlaştığı günümüzde yerli ve son teknoloji ürünleri üretmeyi kendimize amaç edindik.

 1. Firmamız UHF RFID, barkod, geçiş kontrol, parmak izi ve kart okuyucu cihazların dizaynını, yazılımını ve imalatını kendi markası altında yaparak ülkemizin elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlıyor.

 1. ARGE’ye ve üretime verdiğimiz önem doğrultusunda İstanbul teknopark tasarım ve Gaziantep üretim merkezlerimizde mühendis ekibimizi sürekli genişletiyoruz.

 1. Kaliteyi, estetiği ve hızlı çözümü odağına alan firmamız, Türkiye genelindeki proje entegratörleriyle ülkemiz başta olmak üzere diğer yakın ülkelerdeki fabrika, işletme, hastane, otel, kurum ve toplu yaşam alanlarının otomatik tanımlama ve takip sistemleri ihtiyaçlarına tek elden kaliteli çözümler üreterek büyümesini sürdürüyor.

ElektroEnt

 1. ElektroEnt elektronik ürün geliştiricilerini buluşturmak üzerine kurulmuş bir e-ticaret ve servis platformudur. Firmamızla yerli üretimi artırmak ve ülkemiz mühendisleri ile yüksek katma değerli elektronik IoT cihazlar üretmek amacıyla 7 sene önce faaliyetlere başladık.

 1. Bu yolculuğumuzda komponent, modül veya elektronik hizmetleri yurt içinde bulmak konusunda pek çok engellerle karşılaştık. Yıllar geçtikçe, biriken tecrübe ve engelleri aşma gücü sayesinde, istedik ki ülkemiz adına geliştirme yapan her mühendis bulamadığı profesyonel elektronik komponentleri ve dizgi hizmetlerini kolayca bulabilsin.

 1. İlk LED'ini yakmaktan yapay zeka algoritmalarına varana kadar her geliştiricinin yolculuğunu bir nebze olsun kolaylaştırabilirsek ne mutlu bize.

 1. Firmamız bünyesindeki profesyonel ekip ve Çin'de bulunan ofisimizle web sitemizde gördüğünüz her ürün ve hizmetten daha fazlasıyla yanınızdayız. Projenizin elektronik üretim kısmını bize bırakarak arka plandaki zorlu süreçlerden kurtulup kaliteli güvenilir donanımlar elde edebilir ve gönül rahatlığı ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

 1. Uzman kadromuzla prototip gömülü yazılımdan başlayarak PCB devre dizaynı, komponent tedariği, dizgi ve kutulama hizmetlerinin tamamını değerli müşterilerimize sunmaktayız.